Atribuită Cumpărare directă

Materiale absorbante

Număr anunț
DA35471514
Autoritate contractantă
NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
Furnizor / câștigător
UNOCHIM SUPPLIES S.R.L. (CUI 34662215)
Cod CPV
39563500-1 · Articole textile de uz tehnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.070 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.070 RON