Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de confectionare si instalare tamplarie PVC;conform ADV1389001/10.10.2023

Număr anunț
DA34311360
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ANS UTIL TERMOPAN S.R.L. (CUI 37770203)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378.000 RON
Valoare finală
378.000 RON
Data publicării
23.10.2023 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare estimată

378.000 RON