Atribuită Cumpărare directă

Telecomanda radio cu 4 canale Came 806TS-0310, 433.92 MHz. cod fix

Număr anunț
DA35460505
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
38821000-6 · Aparate de radiotelecomanda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
299,97 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,97 RON