Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat

Furnizare motorina Euro 5 (scutita de plata accizei, pentru centrale termice) utilizata pentru incalzirea centrului de plasament CPC “Floare de colt” Halmeu, unitate din subordinea DGASPC Satu Mare

Număr anunț
SCN1061853
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224.507 RON
Valoare atribuită
195.278,75 RON 13,0% sub estimat
Data publicării
22.01.2020 17:38
Anunț de atribuire
SCNA1034013
Termen limită
29.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1074929

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082

Valoare atribuită

195.278,75 RON

din 224.507 RON estimat 13,0%

Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 29.228,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.