Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 83,6% sub estimat
Furnizare ambulanțe tip B
- Număr anunț
- CN1020717
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0991 Bucuresti (CUI 24189404)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.222.251,40 RON
- Valoare atribuită
- 364.148 RON 83,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.04.2020 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1037118
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 085-200869
- Documentație de atribuire
- DF1082681
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
364.148 RON
din 2.222.251,40 RON estimat
83,6%
Adjudecat la 16,4% din estimat · economie 1.858.103,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.