Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,5% sub estimat

Servicii de eliminare a deşeurilor rezultate din excavatii şi construcții, izolatii termice, deseuri lemnoase.

Număr anunț
CN1020705
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Cod CPV
90511100-3 · Servicii de colectare a deseurilor urbane solide (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.951.132,50 RON
Valoare atribuită
1.755.942,50 RON 40,5% sub estimat
Data publicării
01.05.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1040170
Termen limită
18.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 092-220211
Documentație de atribuire
DF1082731

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CASSANO METAL SRL CUI RO 26577992
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.755.942,50 RON

din 2.951.132,50 RON estimat 40,5%

Adjudecat la 59,5% din estimat · economie 1.195.190 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.