Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,8% sub estimat
Acord-cadru de prestări servicii de transport aerian de pasageri
- Număr anunț
- CN1020704
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.737.758,72 RON
- Valoare atribuită
- 541.408,93 RON 93,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.04.2020 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1045638
- Termen limită
- 10.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 085-202039
- Documentație de atribuire
- DF1082640
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1082640.pdf
- SECTIUNEA III Caiet de sarcini servicii transport aerian.p7s
- SECTIUNEA IV Model acord-cadru si contract subsecvent.p7s
- SECTIUNEA V Formulare.p7s
DUAE
Participanți · 16 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. CUI RO 9482566
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BBOOK BED AND BREAKFAST SRL CUI RO 30394080
Valoare atribuită
541.408,93 RON
din 8.737.758,72 RON estimat
93,8%
Adjudecat la 6,2% din estimat · economie 8.196.349,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.