Atribuită Cumpărare directă

35 X 54,85/61,20 X 8,9/14,7 SIMERING + SNUR CAUCIUC 5 MM

Număr anunț
DA35448231
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
DEMIRUL EXPERT S.R.L. (CUI 46853340)
Cod CPV
34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
290,39 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,39 RON