Atribuită Cumpărare directă

Scaun fotoliu rulant cu rotile de pentru baie cu WC toaleta material lavabil piele ecologica 120 kg

Număr anunț
DA35483884
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.080 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.080 RON