Atribuită Cumpărare directă

Servicii intocmire documnetatii tehnico-economice intretinere drumuri cu agregate balastiera

Număr anunț
DA35480703
Autoritate contractantă
COMUNA GRAJDURI (CUI 4540542)
Furnizor / câștigător
SEPRIS SRL (CUI 36273621)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON