Atribuită Cumpărare directă

Membrana PVC pentru rezervor cu capacitate de 300 mc

Număr anunț
DA35439850
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
HIDROSERV ECOTRAT GRUP SRL (CUI 30377100)
Cod CPV
19512000-8 · Articole de cauciuc nevulcanizat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
47.360,53 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.360,53 RON