Atribuită Cumpărare directă

Pachet 709145 1- Ricoh 842311 Toner negru Original 842315 1 x 282.00 = 282.00 Lei 2- Ricoh 842312 To

Număr anunț
DA35482074
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.626 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.626 RON