Atribuită Cumpărare directă

Sevetele umede si alcool etilic la SEC Copii din cadrul DGASPC Bihor

Număr anunț
DA35483344
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
GXC OFFICE S.R.L. (CUI 25462757)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
195,60 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,60 RON