Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA35478392
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PRG.PRELUNGIT "SCUFITA ROSIE (CUI 29181398)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
416,35 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,35 RON