Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE CISMEA

Număr anunț
DA35477896
Autoritate contractantă
COMUNA SEACA (CUI 4568632)
Furnizor / câștigător
JASMINE GRAND S.R.L. (CUI 42975647)
Cod CPV
45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a spatiilor verzi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
100.840,34 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.840,34 RON