Atribuită Anunț de participare

Furnizare puieti forestieri apti pentru plantare 2020

Număr anunț
SCN1061901
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI RO19113639)
Furnizor / câștigător
IKA PLANT SRL (CUI 22261988)
Cod CPV
03452000-3 · Arbori (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219.091 RON
Valoare atribuită
219.005,95 RON
Data publicării
23.01.2020 14:41
Anunț de atribuire
SCNA1033269
Termen limită
11.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075001

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IKA PLANT SRL CUI RO 22261988

Valoare atribuită

219.005,95 RON

din 219.091 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.