Atribuită Cumpărare directă

Folie geam autocolanta Gekkofix Waterdrop 10488 transparent 0.675 m

Număr anunț
DA35471715
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC REPEDEA (CUI 28675610)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
639,90 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,90 RON