Atribuită Cumpărare directă

servicii de dirigentie de santier

Număr anunț
DA35475402
Autoritate contractantă
COMUNA TOPLICENI (PRIMARIA COMUNEI) (CUI 3662436)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA DIRIGENTIE SANTIER S.R.L. (CUI 44227197)
Cod CPV
71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON