Atribuită Cumpărare directă

CRG-737 CRG737 (737) CARTUS TONER (2400 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON I SENSYS MF 211 212 216 217 2

Număr anunț
DA35484196
Autoritate contractantă
ORASUL TALMACIU (CUI 4270732)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
106,30 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,30 RON