Atribuită Cumpărare directă

ENAP 1,25mg/ml sol.inj.,CIPRINOL sol.inj.

Număr anunț
DA35469620
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
FARMADO EXIM SRL (CUI 34158855)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
356,40 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,40 RON