Atribuită Cumpărare directă

GYNIPRAL 10mcg, (Hexoprenalinum)CUTx 5 FIOLE / 2ML ( Ref. 5783 / 25.03 si ref. 6069 / 28.03 - Farm)

Număr anunț
DA35483503
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
101,40 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,40 RON