Atribuită Cumpărare directă

Statie autobuz conform oferta depusa la primaria Zavoi

Număr anunț
DA35467537
Autoritate contractantă
Comuna Zavoi (Consiliul Local) (CUI 3227335)
Furnizor / câștigător
TAMAŞ CUBIC FOREST S.R.L. (CUI 40296453)
Cod CPV
45213311-6 · Lucrari de constructii de statii de autobuz (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.092 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.092 RON