Atribuită Cumpărare directă

Servicii de muzeografie, acreditare și expertizare

Număr anunț
DA35468680
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA SI ARTA TARGU MURES (CUI 47113359)
Furnizor / câștigător
STREBELI ROBERT - EXPERT IN EVALUAREA,CLASAREA,EVIDENTA,AUTENTIFICAREA SI CONSERVAREA BUNURILOR CULTURALE (CUI 48548424)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON