Atribuită Cumpărare directă

Clor inalbitor parfumat de pentru rufe concentrat profesional CLORET 5l 5 l litri

Număr anunț
DA35484122
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
107,10 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,10 RON