Atribuită Cumpărare directă

IAURT 2.8% GRASIME CRIS-TIM 125G PROMO SUNCA DIN PIEPT PUI 400G CRISTIM (KG)

Număr anunț
DA35483307
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
Furnizor / câștigător
CRIS-TIM FAMILY HOLDING S.A. (CUI 13533870)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
120,85 RON
Data publicării
10.04.2024 13:49
Data finalizării
11.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,85 RON