Atribuită Cumpărare directă

Lama conexiune sterila

Număr anunț
DA35488728
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33194000-6 · Aparate si instrumente pentru transfuzie si pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.120 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.120 RON