Atribuită Cumpărare directă

servicii de montare aparate aer conditionat

Număr anunț
DA35494687
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
BRIZA CLIMA N & M S.R.L. (CUI 45602952)
Cod CPV
45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
714,29 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,29 RON