Atribuită Cumpărare directă

SERVICII TIPARIRE -GHID DE EDUCATIE PENTRU SANATATE - conform comenzii scrise emise de achizitor

Număr anunț
DA35494428
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIGHISOARA (CUI 39468776)
Furnizor / câștigător
STEFFI S.R.L. (CUI 1224308)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.320 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.320 RON