Atribuită Cumpărare directă

PROGRAM CONTABILITATE, SALARII, ECHIPAMENT SI ACHIZITII

Număr anunț
DA35493845
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE PAZA OBIECTIVE DE INTERES JUDETEAN ILFOV (CUI 5466681)
Furnizor / câștigător
ELDERS SRL (CUI 3574938)
Cod CPV
48443000-5 · Pachete software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON