Atribuită Cumpărare directă

FIXATOR BRANULA 6 x 8 CM = APR 2024 = UPU = FE 629 / 08.04.2024

Număr anunț
DA35495198
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON