Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL A3 MONOCROM CANON IR2206iN

Număr anunț
DA35490026
Autoritate contractantă
COMUNA IONESTI VALCEA (CUI 2573837)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
30121000-3 · Fotocopiatoare si termocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.638,66 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.638,66 RON