Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER CE310A, CE311A, CE312A, CE313A COMPATIBIL HP 126A HP Color Laser Jet Pro M175A

Număr anunț
DA35495318
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE (CUI 4350807)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
147,95 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,95 RON