Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
„EXTINDERE REŢEA DE APĂ POTABILĂ ÎN COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREŞ, JUDEȚUL MUREȘ”
- Număr anunț
- SCN1017317
- Autoritate contractantă
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
- Furnizor / câștigător
- VERDINVEST SRL (CUI 12808477)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.669.392 RON
- Valoare atribuită
- 3.474.367,11 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2018 13:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1013755
- Termen limită
- 30.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024845
Documente
Documentația de atribuire
- 03_Model_contract_lucrari.doc.p7s
- 03_Modele de formulare.doc.p7s
- 05_PT.zip.p7s
- FisaDate_DF1024845.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VERDINVEST SRL CUI RO12808477
Terți susținători 1
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GAT CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 14011751
Valoare atribuită
3.474.367,11 RON
din 3.669.392 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 195.024,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.