Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 68,6% sub estimat
Materiale de reprezentare Erasmus+
- Număr anunț
- SCN1017304
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLIS COM SRL (CUI 6417997)
- Cod CPV
- 22819000-4 · Agende (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.250 RON
- Valoare atribuită
- 31.800 RON 68,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2018 13:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1009368
- Termen limită
- 09.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024587
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini_lot1_4.PDF.p7s
- Caiet sarcini_lot5_6.PDF.p7s
- FisaDate_DF1024587.pdf
- Model_acord_cadru_contract.PDF.p7s
- Model_formulare.PDF.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 31.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale de reprezentare Erasmus+ | — | METROPOLIS COM | 31.800 RON |
| 2 | Placheta sticla personalizata Erasmus + | — | Anulat | — |
| 3 | Cana tip termos personalizata Erasmus + | — | Anulat | — |
| 4 | Rechizite personalizate Erasmus+ | — | Anulat | — |
| 5 | Incarcator Power Bank personalizat Erasmus + | — | Anulat | — |
| 6 | Rucsac laptop antifurt cu port USB personalizat | — | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
METROPOLIS COM SRL CUI RO 6417997
Valoare atribuită
31.800 RON
din 101.250 RON estimat
68,6%
Adjudecat la 31,4% din estimat · economie 69.450 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.