Atribuită
Anunț de participare
„Serviciul de intretinere, revizii tehnice curente, reparatii accidentale si revizii generale la ascensoarele de marfa si persoane tip Schindler 1275 kg/ 5 statii” – S.E. Rovinari
- Număr anunț
- SCN1017298
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- SCHINDLER ROMANIA SRL (CUI 11530967)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.795 RON
- Valoare atribuită
- 49.774,27 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 12:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1007429
- Termen limită
- 10.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024808
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
Valoare atribuită
49.774,27 RON
din 49.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro