Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,5% sub estimat
Furnizare autoclav vertical cu uscare
- Număr anunț
- SCN1017232
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.532 RON
- Valoare atribuită
- 20.240 RON 54,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2018 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1009729
- Termen limită
- 04.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024673
Documente
Documentația de atribuire
- 6 Formulare -semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini autoclav-semnat.pdf
- Contract autoclav-semnat.pdf
- Declaratie pe proprie raspundere autoclav-semnat.pdf
- FisaDate_DF1024673.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DENTAL VLADMED V & M S.R.L. CUI RO19378199
Valoare atribuită
20.240 RON
din 44.532 RON estimat
54,5%
Adjudecat la 45,5% din estimat · economie 24.292 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.