Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,9% sub estimat
MATERIALE AUXILIARE PENTRU ACTIVITATEA EDUCAȚIONALĂ DESTINATĂ COPIILOR DIN GT
- Număr anunț
- SCN1017230
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALTENI (PRIMARIA) (CUI 4359385)
- Furnizor / câștigător
- C&C ACTIV GENERAL CONCEPT SRL (CUI 33488197)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.960,40 RON
- Valoare atribuită
- 4.384,92 RON 76,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2018 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1008215
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024569
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI MATERILALE-semnat.pdf.p7s
- Contract_de_furnizare_materiale auxiliare-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1024569.pdf
- Formulare specifice-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
C&C ACTIV GENERAL CONCEPT SRL CUI RO33488197
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
4.384,92 RON
din 18.960,40 RON estimat
76,9%
Adjudecat la 23,1% din estimat · economie 14.575,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.