Atribuită Cumpărare directă

Reparatie si verificare sisteme de gaz si incalzire

Număr anunț
DA35491276
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD (CUI 3963854)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.139,43 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.139,43 RON