Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DE CURĂȚENIE PENTRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 - STRUCTURĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ IULIA HAȘDEU

Număr anunț
DA35496451
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 16 GALATI (CUI 29073868)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.643 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.643 RON