Atribuită Cumpărare directă

Lampa pentru lipit Kemper, aprindere piezo, 4 cartuse gaz 190 g

Număr anunț
DA35467639
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 13998965)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
105,04 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,04 RON