Atribuită Cumpărare directă

Pachet de produse specifice activităţilor de restaurare şi legătorie

Număr anunț
DA35456620
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
DECY IMPEX SRL (CUI 3341150)
Cod CPV
39311000-5 · Mici materiale de restaurare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.655 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.655 RON