Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Achizitia serviciilor de întocmire PAC, PT+DE și execuție lucrari “Modernizare strada 8 Martie”
- Număr anunț
- SCN1017212
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- UTILAJ PREST SRL (CUI 17364898)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.063.724,70 RON
- Valoare atribuită
- 5.934.474,50 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2018 06:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1009201
- Termen limită
- 10.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024676
Documente
Documentația de atribuire
- 8 MARTIE_REVIZIE SF varianta I_2018.zip.p7s
- Caiet de sarcini_str_8Martie.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT.docx.p7s
- FisaDate_DF1024676.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
UTILAJ PREST SRL CUI RO 17364898
Asociați 1
EXPLAN SRL CUI RO16583121
Subcontractanți 3
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
MEDINSTAL PROIECTARE INSTALATII PROTECTIA MEDIULUI SRL CUI RO 9800040
WALHALLA INVEST PRODCOMIMPEX SRL CUI RO 9706035
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CITADIN PREST SA CUI RO 7774378
Valoare atribuită
5.934.474,50 RON
din 6.063.724,70 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 129.250,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.