Ofertă refuzată Cumpărare directă

Masca anestezie ClearFlex silicon,resterilizabila, nou nascut/pediatrica -REF 19624/10.11.23-ATI AP

Număr anunț
DA34491080
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare finală
3.750 RON
Data publicării
14.11.2023 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare estimată

3.750 RON