Atribuită Cumpărare directă

pachet articole de birou

Număr anunț
DA35493299
Autoritate contractantă
Comuna Rediu (CUI 2613117)
Furnizor / câștigător
ROBOTIK SERV IT S.R.L. (CUI 41974147)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.752,35 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.752,35 RON