Atribuită Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA35488286
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P. NR. 33 SIBIU (CUI 4603462)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.871,82 RON
Data publicării
11.04.2024 13:49
Data finalizării
12.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.871,82 RON