Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Contract de proiectare și execuție lucrări de construcții în cadrul proiectului „Târg de produse tradiționale Valea Izei”
- Număr anunț
- SCN1061980
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROZAVLEA (PRIMARIA ROZAVLEA MARAMURES) (CUI 3627862)
- Furnizor / câștigător
- PROF CON INVEST S.R.L. (CUI 35758327)
- Cod CPV
- 45213140-6 · Lucrari de constructii de piete (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801.921,47 RON
- Valoare atribuită
- 785.883 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.01.2020 16:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1038887
- Termen limită
- 28.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1075143
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PROF CON INVEST S.R.L. CUI RO35758327
Asociați 1
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DANTE EXODUS SRL CUI RO33891520
Valoare atribuită
785.883 RON
din 801.921,47 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 16.038,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.