Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
REABILITARE DRUMURI COMUNALE, SAT CALATELE PADURE, COMUNA CALATELE, JUDETUL CLUJ
- Număr anunț
- SCN1017816
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALATELE (CUI 5626626)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT PEROM SRL (CUI 6837257)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.177.255 RON
- Valoare atribuită
- 5.041.629,50 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.09.2018 16:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1015572
- Termen limită
- 25.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024858
Documente
Documentația de atribuire
- 00. Strategie de contractare_DRUMURI_CALATELE (1)-semnat.pdf.p7s
- 02. Formulare_ drum_CALATELE (1)-semnat.pdf.p7s
- 03. Clauze contractuale_drum_CALATELE-semnat.pdf.p7s
- 04. CAIET DE SARCINI_ drum_CALATELE (1) (3)-semnat.pdf.p7s
- Caiete de sarcini-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024858.pdf
- liste de cantitati fara pret-semnat-semnat.pdf.p7s
- Memoriu Tehnic (1)-semnat-semnat.pdf.p7s
- Parte Desenata_Part1-semnat-semnat.pdf.p7s
- Parte Desenata_Part2-semnat-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCT PEROM SRL CUI RO 6837257
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MRC CULICI 2016 SRL CUI RO35800804
Valoare atribuită
5.041.629,50 RON
din 5.177.255 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 135.625,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.