Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat

Execuție lucrari pentru proiectul "REABILITARE ȘCOALĂ GIMNAZIALĂ SAT HOPÂRTA, COMUNA HOPÂRTA"

Număr anunț
SCN1061962
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
KEOPS CONSTRUCT SOLUTION SRL (CUI 33953631)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.243.193 RON
Valoare atribuită
1.174.287,95 RON 5,5% sub estimat
Data publicării
27.01.2020 14:02
Anunț de atribuire
SCNA1035544
Termen limită
13.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075106

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.174.287,95 RON

din 1.243.193 RON estimat 5,5%

Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 68.905,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.