Atribuită
Anunț de participare
Servicii de acordare credite în valoare de 100.000.000 lei în vederea finanțării unor obiective de investiții
- Număr anunț
- CN1020760
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- BANCA COMERCIALA ROMANA SA (CUI 361757)
- Cod CPV
- 66113000-5 · Servicii de acordare de credit (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.413.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.399.667,04 RON
- Data publicării
- 01.05.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1039593
- Termen limită
- 18.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 086-204788
- Documentație de atribuire
- DF1082901
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BANCA COMERCIALA ROMANA SA CUI 361757
Valoare atribuită
36.399.667,04 RON
din 36.413.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro