Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE ONCOLOGICE 12 LUNI

Număr anunț
SCN1061941
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.435 RON
Data publicării
27.01.2020 11:11
Anunț de atribuire
SCNA1038703
Termen limită
07.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075078

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 80.435 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CISPLATINUM 10MG 7.360 RON Anulat
2 CISPLATINUM 25MG 20.320 RON ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A.
3 CISAPLATINUM 50MG 33.975 RON
4 FLUOROURACILUM 250MG 6.240 RON ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL
5 FLUOROURACILUM 500MG 12.540 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.